Bestyrelsen

Michael Bach Ryevad

Michael Bach Ryevad

Formand

Michael@skic.dk

Jens-Ole Hesel

Jens-Ole Hesel

Kasserer

Jens-Ole@skic.dk

Kirsten Pedersen

Kirsten Pedersen

Bestyrelsesmedlem

Kirsten@skic.dk

Carsten Olsen

Carsten Olsen

Bestyrelsesmedlem

Carsten@skic.dk

Claus Søby

Claus Søby

Bestyrelsesmedlem

Claus@skic.dk

Hans Espersen

Hans Espersen

SGF medlem

Hans@skic.dk

Fitness

Fitnesscenteret

Vores moderne og lækre faciliteter står klar og venter på dig.
Læs mere

Lokalebooking

Lokalebooking

Book lokaler i Søften Kultur- og Idrætscenter.
Læs mere

Aktiviteter

Aktiviteter

Se aktiviteterne i Søften Kultur- og Idrætscenter.
Læs mere

Caféen

Caféen

Lad Café SKIC danne rammen om dit næste arrangement.
Læs mere

Sponsorer

Airmaster
Rema 1000
Team Rotary Favrskov
Carlsberg Sportsfond
Søften Auto
dcc
Søften Maskin- og Smedeværksted
Djurslands Bank
Sparekassen Kronjylland

Søften Kultur- og Idrætscenter - Kvottrupvej 9 - 8382 Hinnerup - E-mail info@skic.dk - Telefon 25384746